Skip to main content

Isocab By Kingspan

Welkom bij Isocab By Kingspan

Downloads

Vind alle documenten en informatiebronnen die nodig zijn voor het ontwerp en de realisatie van uw project.

Toont 1-6 van 20 downloads
isocab-ind-data-sheet-nl

Industrial IND Sandwichpaneel Brochure

Brochures
Download
isocab-fire-selector-brochure-nl-nl

Brochure Brandprestaties (Nederland)

Brochures
Download
isocab-selectie-en-onderhoudsgids-brochure-nl

Coating Selector en Onderhoudsgids

Brochures
Download
isocab-geisoleerde-sandwichpanelen-kleurenassortiment-brochure-nl-be-nl

Kleurenkaart Brochure

Brochures
Download
isocab-toebehoren-brochure-nl

Toebehoren Brochure

Brochures
Download
isocab-decaroc50f-ind-quadcore-ind-fire-safety-implementation-guide-class-report-r001541-apl-nl

Decaroc-Ind-QuadCore IND - Efectis - Fire Safety Implementation - Class Report R001541 APL (NL)

Certifications
Download
Toont 1-6 van 20 downloads

Technische informatie

Het geïsoleerde Industrial IND-paneel (IND) biedt een reeks diktes, thermische prestaties en oppervlaktemassa’s die zijn ontworpen om te voldoen aan de eisen van de voedingsindustrie.

Afmetingen, gewicht en thermische prestaties

Let op: de lambdawaarde is 0.020 W/m.K volgens ons CE label. U = 1/R.

Voor alle informatie over afmetingen, gewicht en thermische prestaties, raadpleeg alstublieft de Technische Datasheet van het Industrial IND Sandwichpaneel of neem contact op via de Isocab By Kingspan Technical Services of je verkoopvertegenwoordiger

Diktes, thermische prestaties en massa per oppervlakte-eenheid
IND
Dikte(mm)406080100120140170200220
Standaard Genervureerd Profiel
Wand U(W/m².K)0,510,330,250,20,170,140,120,10,09
Wand R(m².K/W)1,963,03455,887,148,331011,11
Scheidingswand U(W/m².K)0,490,320,240,20,160,140,120,10,09
Scheidingswand R(m².K/W)2,043,134,1756,257,148,331011,11
Geventileerd plafond U(W/m².K)0,50,330,250,20,160,140,120,10,09
Geventileerd plafond R(m².K/W)23,03456,257,148,331011,11
Gewicht (40 kg/m3 nominale waarde)(kg/m²)9,8410,6411,4412,2413,0413,8415,0416,2417,04
Beoordelingen, certificeringen en testen

Neem alstublieft contact op met via de Isocab By Kingspan Technical Services of je verkoopvertegenwoordiger voor alle informatie over onze beoordelingen, certificeringen en tests.

Toepassingen

Het Industrial IND sandwichpaneel wordt toegepast zowel als gevel, scheidingswand, binnen- en buitenwand en als plafond- en dak toepassing (waterdichtheid wordt bereikt door apart aan te brengen dakbedekking) 
Het sandwichpaneel kan zowel verticaal als horizontaal gemonteerd worden. Het Isocab Industrial IND sandwichpaneel is eveneens eenvoudig en snel aan de buitenzijde onzichtbaar te monteren d.m.v. ingeschuimde omegaprofielen.

Isolatie

De standaard isolatiekern bestaat uit polyisocyaanuraatschuim (PIR) isolatie.

Coating & Afwerking

Isocab levert sandwichpanelen met thermisch verzinkte- of met een roestvaststalen staalplaat. Diktes van 0,5 mm tot 0,75 mm nominaal (volgens EN 10346 : 2015). De thermisch verzinkte staalplaat is extra beschermd tegen corrosie door een coating. Voor de diverse atmosferische weersomstandigheden (kust tot binnenland) en verschillende binnenklimaten, reinigingsfrequentie en reinigingsmiddelen adviseert Isocab verschillende foodsafe coatings. Raadpleeg hiervoor de Isocab Selectie en Onderhoudsgids.

  • CLEANsafe 15*

  • CLEANsafe 25

  • CLEANsafe HDP 35 

  • CLEANsafe35 Wood1N

  • CLEANsafe HDP 50

  • CLEANsafe PUR 55

  • CLEANsafe PET

  • CLEANsafe PVC 150 

  • CLEANsafe Inox PET 150 +

  • CLEANsafe Inox 304L

  • CLEANsafe Inox 316L

  • Destral 25

  • Destral 35

  • Destral 50

  • Spectrum 55

  • Destral Seashore

  • Destral Wood1N

Voor meer opties, raadpleeg uw contactpersoon.

* voor deze coating is geen beschermlaag

Beschikbare lengtes

Standaard worden sandwichpanelen voor u gezaagd in lengtes van 2.00 mtr tot 13.40 mtr. We maken zelfs sandwichpanelen tot 19.20 metre lengte.

Paneellengtes van 13,5 m tot 19,2 m krijgen een extra transporttoeslag. 

Exportpanelen (geplaatst in containers) zijn beperkt tot een lengte van 11,95 m.

Bedrijfsstandaarden

Isocab IND sandwichpanelen worden vervaardigd in:

  • ISO 9001:2015 (kwaliteit)

  • ISO 14001:2015 (milieu)

  • ISO 45001:2018 (gezondheid en veiligheid op het werk)

  • ISO 37301:2021 (compliancemanagementsystemen)

Deze fabrieken worden ook regelmatig geauditeerd door onafhankelijke instanties, zoals het CSTB.

Producten

Aanvullende producten

Afwerkingsaccessoires Prestige

Afwerkingsaccessoires Prestige

PVC-accessoires: elegantie en technisch vernuft

Brandwerend ophangsysteem voor plafonds

Plafondophangingssysteem

Voor omgevingen waar een betere bescherming vereist is

Industrial IND Plat Dak Systeem

Industrial IND Plat Dak Systeem

Eenvoudig geïsoleerd platdaksysteem voor de voedings- en AGF-sector

isofeu rookafzuigluik VP1

isofeu rookafzuigluik VP1

Goedgekeurd voor gebruik in de voedselverwerking, AGF-sector en horeca

Braune Wellpapp-Musterbox mit integriertem Griff, einem vertikalen blauen Streifen und dem Logo „isocab By Kingspan“, mit einer rechteckigen Öffnung, durch die die weiße Dämmung im Inneren sichtbar ist.
hulpmiddelen

Sample

Met onze stalen kunt u de intrinsieke prestaties van onze panelen zien, voelen en begrijpen. Ze zijn ontworpen om u te helpen onze oplossingen op een praktische manier en met vertrouwen in uw projecten toe te passen.