Skip to main content

Isocab By Kingspan

Welkom bij Isocab By Kingspan

Downloads

Download product brochures, technische richtlijnen, technische tekeningen, specificaties en andere documenten.

Toont 1-6 van 15 downloads
isocab-decaroc-data-sheet-nl

Decaroc Sandwichpaneel Brochure

Brochure
Download
isocab-fire-selector-brochure-nl-nl

Brandprestaties Brochure

Brochures
Download
isocab-toebehoren-brochure-nl

Toebehoren Brochure

Brochures
Download
isocab-geisoleerde-sandwichpanelen-kleurenassortiment-brochure-nl-be-nl (1)

Kleurenkaart brochure

Brochures
Download
isocab-selectie-en-onderhoudsgids-brochure-nl

Coating Selector en Onderhoudsgids

Brochures
Download
isocab-by-kingspan-ons-aanbod-nl

Ons Aanbod brochure

Brochures
Download
Toont 1-6 van 15 downloads

Technische informatie

Ontdek de belangrijkste technische kenmerken van het geïsoleerde Decaroc-paneel, waaronder de thermische prestaties, certificeringen, toepassingen, samenstelling, coatings, beschikbare lengtes en kwaliteitsgaranties.

Afmetingen, gewicht en thermische prestaties

Soortelijke massa 50C = 100 kg/m3 en 50F = 120 kg/m3 met nominale dichtheden. U = 1/R.

Voor alle andere informatie over afmetingen, gewicht en thermische prestaties, raadpleeg alstublieft de Technische Datasheet van het Decaroc Sandwichpaneel of neem contact op via de Isocab By Kingspan Technical Services of je verkoopvertegenwoordiger.

Diktes, thermische prestaties en massa per oppervlakte-eenheid
Decaroc (0,60*0,50mm)
Dikte in mm(mm)6080100120150170200240300
Decaroc 50C λ=0.042 W/m.K
Wand U(W/m².K)0,660,50,40,340,270,240,210,170,14
Wand R(m².K/W)1,5222,52,943,74,174,885,887,14
Scheidingswand U(W/m².K)0,620,480,390,330,270,230,20,170,14
Scheidingswand R(m².K/W)1,612,082,563,083,74,3555,887,14
Geventileerd plafond U(W/m².K)0,630,480,390,330,270,230,20,170,14
Geventileerd plafond R(m².K/W)1,592,082,563,033,74,3555,887,14
Gewicht(kg/m²)14,8916,7918,6920,5923,4425,3428,1931,9937,69
Diktes, thermische prestaties en massa per oppervlakte-eenheid
Decaroc (0,60*0,50mm)
Dikte in mm(mm)6080100120150170200240300
Decaroc 50F λ=0.044 W/m.K
Wand U(W/m².K)0,690,520,420,350,290,250,210,180,14
Wand R(m².K/W)1,451,922,382,863,5144,765,567,14
Scheidingswand U(W/m².K)0,650,50,40,340,280,250,210,180,14
Scheidingswand R(m².K/W)1,5422,52,943,574,084,765,567,14
Geventileerd plafond U(W/m².K)0,660,50,410,340,280,250,210,180,14
Geventileerd plafond R(m².K/W)1,5222,442,943,5744,765,567,14
Gewicht(kg/m²)16,3918,7921,1923,5927,1929,5933,1937,9945,19
Beoordelingen, certificeringen en testen

Het Decaroc paneel is ook klasse 1 FM Approved gecertificeerd voor onbeperkte hoogtes en heeft een FM 4880 (scheidingswand en plafond) en FM 4881 (wand) (60-300 mm) voor diktes tussen 60 en 300 mm.

Neem alstublieft contact op met via de Isocab By Kingspan Technical Services of je verkoopvertegenwoordiger voor alle informatie over onze beoordelingen, certificeringen en tests.

Bestemming

Het Decaroc paneel wordt toegepast zowel als scheidings- en buitenwand en als plafond. Het paneel kan zowel verticaal als horizontaal gemonteerd worden. Indien het paneel wordt toegepast als buitenwand in combinatie met negatieve temperaturen moet de installatie uitzonderlijk altijd in verticale richting gebeuren. Voor volledige plafondprestaties buiten de maximale overspanning voor beloopbaarheid, neem contact op met de Technische Dienst voor een berekening. Opmerking: bij plafondtoepassingen moeten verplaatsingen gebeuren via bruggen of structuren die bevestigd zijn aan de hoofdstructuur. 

Het plafond is occasioneel toegankelijk voor onderhoud, waarbij hoogstens één persoon erop mag staan of zich verplaatsen.

Een bedekking van de plafondpanelen met 30 mm rotswol (dichtheid 45 kg/m3) en daarop multiplexpanelen van minimum 12 mm, of andere geschikte voorzieningen, zijn vereist om deze verplaatsingen van personeel op het plafond mogelijk te maken. De bestendigheid van het plafond moet voldoen aan de belastinggrafieken volgens EN 14509 (2023)

Isolatie

Minerale wol isolatiekern 50C en 50F.

Coating & Afwerking

De standaard thermisch verzinkte staalplaat met een externe en interne nominale dikte van 0,5 mm, volgens EN 10346: 2015. De beschikbare voorgelakte afwerkingen zijn hierna vermeld. Alle materialen worden met een beschermfolie geleverd. Voor meer informatie over de diverse toepassingen waarin deze afwerkingen gebruikt kunnen worden, raadpleeg de Isocab Selectie en Onderhoudsgids Voor Coatings: 

  • CLEANsafe 15*

  • CLEANsafe 25

  • CLEANsafe HDP 35 

  • CLEANsafe35 Wood1N

  • CLEANsafe HDP 50

  • CLEANsafe PUR 55

  • CLEANsafe PET

  • CLEANsafe PVC 150 

  • CLEANsafe Inox PET 150 +

  • CLEANsafe Inox 304L

  • CLEANsafe Inox 316L

  • Destral 25

  • Destral 35

  • Destral 50

  • Spectrum 55

  • Destral Seashore

  • Destral Wood1N

Voor meer opties, raadpleeg uw contactpersoon.

* voor deze coating is geen beschermlaag

Beschikbare Lengtes

Standaard lengtes gelden vanaf 2 m. De maximale paneellengte is 19,2 m. De maximale lengte van panelen van 240 en 300 mm is 11 m. 

Paneellengtes van 13,5 m tot 19,2 m vereisen een speciale verpakking, extra transporttoeslag en mechanische uitrusting voor goederenverplaatsing op de werf. 

Neem contact op met de Technische Dienst voor meer informatie.

Kwaliteit

Decaroc panelen worden vervaardigd in

  • ISO 9001:2015 (kwaliteit)

  • ISO 14001:2015 (milieu)

  • ISO 45001:2018 (gezondheid en veiligheid op het werk)

  • ISO 37301:2021 (compliancemanagementsystemen)

    Deze fabrieken worden ook regelmatig geauditeerd door onafhankelijke instanties, zoals het CSTB.

Producten

Aanvullende producten

Afwerkingsaccessoires Prestige

Afwerkingsaccessoires Prestige

PVC-accessoires: elegantie en technisch vernuft

Brandwerend ophangsysteem voor plafonds

Plafondophangingssysteem

Voor omgevingen waar een betere bescherming vereist is

Industrial IND Plat Dak Systeem

Industrial IND Plat Dak Systeem

Eenvoudig geïsoleerd platdaksysteem voor de voedings- en AGF-sector

isofeu rookafzuigluik VP1

Isofeu Rookafzuigluik VP1

Goedgekeurd voor gebruik in de voedselverwerking, AGF-sector en horeca

Braune Wellpapp-Musterbox mit integriertem Griff, einem vertikalen blauen Streifen und dem Logo „isocab By Kingspan“, mit einer rechteckigen Öffnung, durch die die weiße Dämmung im Inneren sichtbar ist.
hulpmiddelen

Sample

Met onze stalen kunt u de intrinsieke prestaties van onze panelen zien, voelen en begrijpen. Ze zijn ontworpen om u te helpen onze oplossingen op een praktische manier en met vertrouwen in uw projecten toe te passen.